Rezultate

Ne place sa alergam dar si sa castigam premii :)

Din 2016, de cand am fondat acest grup, am fost constant pe podiumuri si astazi suntem mandri si onorati sa-i avem colegi pe:

Doru Erhan

68528659_2607526759259955_968682852310843392_n

  • Locul 2 – cat 50+, Semimaratonul Bucuriei, Urlati, 26 Mai 2016
  • Locul 3 – cat.60 – Tusnad Marathon, 10 Iunie 2017

 

 

 

 

 

 

 

––––––––––––

Valentin Grigore

  • Locul 1 – Open – Transmaraton, 10k,  13 Septembrie 2020

 

 

 

 

 

 

 

––––––––––––

George Iancu

  • Locul 1 – cat 35+, Transmaraton 2020, 10K, 13 Septembrie 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

––––––––––––

Dumitru Nicu Costinel

  • Locul 3 open, locul 1 cat, ”Crosul 2030”, Ploiesti ;
  • Locul 2 open, locul 1 cat, Poienarii Burchii Alearga, 
  • Locul 5 open, locul 2 cat, Foxtrail Baneasa 2018,  
  • Locul 2 cat, Semimaraton Targoviste,  20 Mai 2018
  • Locul 1, Crosul Alerg pentru Teo, Ploiesti, 1k, 15 Septembrie 2018;
  • Locul 2 cat., Crosul pentru viata, 10 km, 16 Martie 2019;
  • Locul 5 open, locul 1 cat, Baneasa Forest Run, 21 km, 24 Martie 2019;
  • Locul 2 cat.,Baneasa race, 21 km, 14 Aprilie 2019;
  • Locul 2 open, locul 1 cat., DHL Maraton, 21 km, 22 Iunie 2019;
  • Locul 2 cat., Baneasa Race, 21 km, 29 Septembrie 2019;
  • Locul 1 open,  locul 1 cat., Maratonul Montan Rafael, 10 km, 19 Octombrie 2019;
  • Locul 3 cat., locul 7 general, Berivoi Race, 29 August 2020
  • Locul 1 + CR, Transmaraton, 21 km, 13 Septembrie 2020
  • Locul 1 open, Rafael Maraton, 17 Octombrie 2020
  • Locul 1 general, Maratonul 1 Decembrie (Virtual), 42 km, 2020

––––––––––––

Daniel Dumitru

  • Locul 3 cat, Poienarii Burchii Alearga, 2017
  • Locul 1 open, UltraBalaton Ungaria, 21 km, 12 Mai 2018
  • Locul 2 open, UltraBalaton Ungaria, 21 km 11 Mai 2019

 

 

 

 

–––––––––––-

Nick Olteanu

 

72898302_553583445186412_1611001752662835200_n

2018-2019
Cupa Calarasi:
  • locul 1 la 80 de m 9.86
  • locul 3 la 800 de m 2.34.56
  • 2xLocul 2 la Semimaratonul Plopeni:
    -10 km
    -1 km
  • locul 3 cu stafeta la Campionatul National de Tineret 4×100 -44.32

Cluj Napoca:

  • locul 3 stafeta 4×1234
  • locul 3 stafeta 4×400

Campionatul National de Juniori 2 Bucuresti:

  • locul 2 stafeta 4×100 -44.28
  • locul 2 stafeta 4×1234 – 2.04.60
 
INDIVIDUAL:
  • locul 13 pe țară
  • J2 Campionat National 100 m-11.55s
  • locul 11 pe țară Campionatul National J1(TineretU23) 200 de m -23.32 – data:8/9 dec 2018-Cupa 1 decembrie Bacau:
  • aur – locul 1 la stafeta 4x400J2
  • aur- locul 1 stafeta 4×200 J2 (aproape de record national)
  • argint  – locul 2 la 200 de m plat – 24.48s J2.
  • Cupa Romanian Masters Athletics 19-20’ian 2019- locul 3 proba 400 m plat timp:53:90s
 
2019
  • CAMPIONATUL NATIONAL DE J2 2019 PITESTI 28/29.06.2019 -CSM BUCURESTI AUR PROBA STAFETA 1x2x3x4 timp:2.01.83s
  • CSS PLOIESTI – locul 1 stafeta 4×100 aur timp:44.30s locul 2 proba 200 m- club-CAS PLOIESTI-CAM BUCURESTI
  • Vicecampion national Al Romaniei 200 mJ2 timp:22,76s
  • CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR PITESTI SCOLARE 24/25 mai 2019PROba 4×100 locul 2
  • CALARASI MARIUS PETRESCU 2019 13.10.2019 locul 3 proba 100 m
  • SEMIMARATON PLOPENI  locul 2 proba 1 km 29 sept 2019

––––––––––––

Daniel Lupescu

 

73323787_1237827089754442_2627917800672329728_n

  • Locul 3, cat. 19-35 ani, Pe Arges in jos 2016 (Pitesti), proba 14km,
  • Locul 1 open, Maratonul artistilor (Ploiesti), proba 2km, 
  • Locul 1 open,  The Fun Run 2017 (Ploiesti), proba 1.2km,
  • Locul 3 open, Crosul pentru viata 2017 (Bucuresti), proba 3km,
  • Locul 3 open, Poienarii Burchii Aleargă, 2017  
  • Locul 2 open, Crosul Lotus 2018 (Ploiesti), proba 1.2 km

 

 

 

––––––––––––

Denisa Diaconu

 

14333070_1248525798512267_4353002813931961230_n

  • Locul 3 cat, Maratonul Nisipului 2017 
  • Locul 1, Maraton Rafael 2017, 42km 
  • Locul 2, Maraton DHL, 2018 
  • Locul 3, Maraton Macin, 2019  
  • Locul 3, Apuseni Ultra Race 100km, 2019

 

 

 

 

 

 

––––––––––––

Bogdan Doicila

  • Locul 1 cat. 20-29 ani, Race to Nature Cernica, 10.5 km,  17 Aprilie 2016;32105696_1717157785044755_4703007528630353920_n
  • Locul 1 cat. 18-29 ani, Semimaraton Plopeni,  21 km, 24 Septembrie 2016;
  • Locul 3 cat. 16-29 ani, Semimaratonul Bucuriei, 21 km, 21 Mai 2016;
  • Locul 2 general, Maratonul Montan Rafael Codlea, 42 km, 22 Octombrie 2016;
  • Locul 2 cat. 16-29 ani, Semimaratonul Bucuriei Urlati, 21 km, 30 Septembrie 2017;
  • Locul 1 cat. 18-29 ani, Fox Trail Half maraton Băneasa, 21 km, 2017;
  • Locul 2 general, Crosul Impreuna pt 2030, 22 Iulie 2017;
  • Locul 2 cat. 16-29 ani, Semimaratonul Bucuriei Urlati, 21 km, 29 Septembrie 2018;
  • Locul 2 general, Maratonul Montan Rafael Codlea, 10 km, Octombrie 2018;
  • Locul 1 general, Semimaratonul Bucuriei Urlati, 21 km, 28 Septembrie 2019;
  • locul 2 cat. 18-35 ani, Maratonul Montan Rafael Codlea, 21 km, Octombrie 2019;
  • locul 7 general, Ultramaraton Ciucas X3 Cheia, 105 km, Septembrie 2019

 

 

 

 

––––––––––––

Dragos Doicila

17799063_1460300897375257_1515065890533426099_n

 

  • Locul 1 – Maratonul Montan Rafael, 10 km, 20 Octombrie 2018
  • Locul 3 general, locul 1 Categorie – Predeal Forest Run, 42km, 29 Iunie 2019
  • Locul 3 categorie – Maratonul Montan Rafael, 21km, 19 Octombrie 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

––––––––––––

Iulian Serban

 

67787252_10217953311577739_8111555370725408768_o

  • Locul 3 cat. 30-39 ani, Semimaratonul Bucuriei, Urlați, 21k, 21 Mai 2016,  
  • Locul 3 cat. +18, RUNFEST – FOX TRAIL Half Marathon, 21 km, 28 August 2016 
  • Locul 3 cat. 30-39 ani, Maratonul Nisipului, 42 km, Constanta, 31 Martie 2019;  
  • Locul 3 cat, Theagenios Ultra Run, Thassos, Grecia, 104 km, 20 Aprilie 2019, calificare la Spartathlon
  • Locul 1 general si loc 1 cat, Andurant Sprint Rafael, 24 h, 150.05 km, Iunie 2020;
  • Locul 2 general si cat. 35-44 ani, HALF MARATHON CHALLENGE, 21 km, Individual Running Series, 19 Iulie 2020;
  • Locul 1 cat. 35-49 ani, Maratonul 1 Decembrie, București, 42km, 1 Decembrie 2020
  • Locul 1 masculin, Făget Winter Race, Semimaraton Cristian Nemes, 21 km, virtual, 17 Ianuarie 2021